f
edició: 2006
 
05 OCT 2006
10:00 h.
Concurs morfol˛gic P.R.E. (pista 2)
 
16:00 h.
Concurs morfol˛gic P.R.E (pista 2)
 
22:00 h.
Espectacle nocturn "Cˇmo bailan los caballos andaluces" (pista 3)
presentat per la Real Escuela Andaluza del Arte Ecuestre de Jerez de la Frontera
 
06 OCT 2006
10:00 h.
Preses de contacte (pista palau)
 
10:00 h.
Concurs morfol˛gic P.R.E (pista 2)
 
10:00 h.
Final Copa Equus (pista 3)
Concurs de Doma ClÓssica reservades a P.R.E: preliminar 4 anys, preliminar 5 anys, preliminar 6 anys i J preliminar cavalls 7 anys o mÚs
 
12:00 h.
Assaig d'exhibicions (pista palau)
 
16:00 h.
Concurs morfol˛gic P.R.E (pista 2)
 
18:00 h.
Espectacle (pista palau)
Diverses presentacions a cÓrrec de clubs, ramaders i professionals
 
22:00 h.
Espectacle nocturn "Cˇmo bailan los caballos andaluces" (pista 3)
presentat per la Real Escuela Andaluza del Arte Ecuestre de Jerez de la Frontera
 
07 OCT 2006
10:00 h.
Concurs auton˛mic "Open" de Doma d'alta Escola (pista palau)
reprise 1A iniciaciˇ FCH, reprise 1, reprise 1 poltres P.R.E, reprise 2
 
10:00 h.
Concurs morfol˛gic P.R.E. (pista 2)
 
10:00 h.
Concurs morfol˛gic de cavalls Appalooses (pista 3)
 
13:30 h.
Doma Natural - Elisabeth Corbigny de REC FARM (pista palau)
 
15:30 h.
Concurs de Doma Vaquera auton˛mic "Open"+ 1a cla. Campionat de Catalunya (pista palau)
 
16:00 h.
Concurs morfol˛gic P.R.E (pista 2)
 
16:00 h.
Preses de contacte concurs de Doma ClÓssica (Copa KŘr) (pista 3)
a continuaciˇ Copa KŘr Catalana (reprises lliures amb m˙sica); KŘr Junior, KŘr YR, KŘr Intermedia I
 
16:30 h.
Copa KŘr Catalana (reprises lliures amb m˙sica) KŘr juniors, KŘr Intermitja I (pista 3)
 
18:30 h.
Horseball (pista 3)
 
22:00 h.
Espectacle nocturn "Cˇmo bailan los caballos andaluces" (pista 3)
presentat per la Real Escuela Andaluza del Arte Ecuestre de Jerez de la Frontera
 
08 OCT 2006
10:00 h.
Concurs morfol˛gic P.R.E (pista 2)
 
10:00 h.
Concurs morfol˛gic Appalooses (pista 3)
 
10:30 h.
Final Campionat de Catalunya de Doma Vaquera (pista palau)
a continuaciˇ ceremonia de proclamaciˇ de campions
 
14:30 h.
Exhibicions de Volteig (pista 3)
 
16:00 h.
Concurs de carrusels (pista palau)
 
16:00 h.
Concurs exhibiciˇ de Trec (pista 3)
 
17:00 h.
Lliurament de premis especials del concurs morfol˛gic P.R.E. (pista 2)
 
18:00 h.
Poole Bending (pista 3)
a continuaciˇ Barril Racing
 
19:15 h.
Exhibicions de tancament de la pista de palau
 
© Fira de Girona Mapa de la web    |     Informació General     |     Avís Legal